KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, ZDROWIA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO – Przewodniczący – BUCZEK Krzysztof

 

Skład Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Porządku Publicznego

  • BUCZEK Krzysztof – Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Porządku Publicznego,
  • ŁABUDA Jan - Wiceprzewodniczący - zmarł 07.11.2021 r.,
  • BEK Dariusz,
  • SKOLARCZYK Grażyna,
  • SZYBKA Adam,
  • TOMKIEWICZ Jan,
  • WALCZAK-FABISZ Agnieszka (Uchwała z dnia 25.03.2022 r. NR LXII/566/2022).
Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Sylwester Litwin
  • Data udostępnienia w BIP: 2003-06-17 08:24:18
  • Informacja zaktualizowana przez: Sołtysik Grzegorz
  • Data ostatniej aktualizacji: 2022-04-12 15:01:43
  • Liczba odsłon: 3497
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 4046314]

przewiń do góry